Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka

Kód: 2474333

Úplný název:

Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka (Lindner Ralf):

Autor a popis:

Lindner Ralf, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Škube váš pes každou chvíli za vodítko, vleče vás na procházce za sebou směrem, kterým chce on, a nikoli vy? Z venčení je nepříjemná povinnost a pomyšlení na hezké vycházky přichází vniveč kvůli neustálému táhnutí? Nevíte si rady a jen bezmocně sledujete, jak si dělá venku, co chce? Pak byste si měli přečíst tuto knihu. Je plná dobrých rad a promyšlených metod, jak naučit psa, aby se choval tak, jak má. Tyto rady vtipně udílí v těchto věcech nesmírně zběhlý odborník, teriér Bertík. Ze svého psího pohledu nejlépe ví, co psi táhnutím za vodítko svému pánovi vlastně sdělují, prozrazuje, kde se majitelé psů nejčastěji dopouštějí chyb, určuje pravidla, která by měly obě strany dodržovat, krok za krokem mezi nimi buduje vztah plný porozumění. Kniha je plná barevných návodných fotografií a schémat.

Nahlédnout do Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka Nahlédnout do Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku - Rady teriéra Bertíka