Jak nepřežít vlastní smrt

Kód: 2422131

Úplný název:

Jak nepřežít vlastní smrt (Beaumont Matt):

Autor a popis:

Beaumont Matt, Knižní klub, 368 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když se Murray Colin, poslušný zaměstnanec reklamní agentury, dozvídá, že trpí zhoubnou formou nádoru na varleti, rozhodne se radikálně změnit svůj přístup k životu. Během okamžiku zlikviduje výnosnou a měsíce připravovanou kampaň na zmrzlinu, nabourá ferrari svého nadřízeného a v neposlední řadě si vypůjčí vpravdě značnou sumu od sympatických "finančníků" v Soho, kteří se vyznačují silným ruským přízvukem a neortodoxními metodami sloužícími k vymáhání dluhů. Ostatně čeho se obávat: Murrayho předpokládané datum úmrtí je v pohodlném předstihu před termínem splatnosti.
Později se však Murray dozvídá, že v nemocnici došlo k omylu - záměně testů - a byla mu tak diagnostikována metastázující rakovina, kterou podle všeho nemá. Najednou se musí vyrovnávat s obviněním z vraždy, několika vloupání a v neposlední řadě se ozývají i "věřitelé", kteří se dozvěděli o Murrayho malém "zamlčení" choroby…
Beaumontův vtipný a čtivým způsobem sepsaný román Jak nepřežít vlastní smrt¸v němž autor nešetří černým humorem, je přesvědčivý především zásluhou dialogů, které zřetelně následují moderní filmovou a televizní řeč a zajišťují tak nebývalý spád děje, ale také díky četným ironickým postřehům hlavního hrdiny, jimiž je příběh prokládán a zároveň komentován. Udrží tak bez problémů čtenáře v pozornosti i v pobavení až do náležitě vyhroceného finále.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak nepřežít vlastní smrt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak nepřežít vlastní smrt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak nepřežít vlastní smrt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak nepřežít vlastní smrt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak nepřežít vlastní smrt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Dobrodružství / Jak nepřežít vlastní smrt