Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a

Kód: 8111390

Úplný název:

Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a (Greger Michael):

Autor a popis:

Greger Michael, Noxi, 592 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
359 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Onemocnění, jako jsou nemoci srdce a cév, rakovina, cukrovka, vysoký krevní tlak, Parkinsonova či Alzheimerova choroba (a další), si každý rok i u nás vyžádají desítky tisíc lidských životů. Tak tomu být ale nemusí. Když se zařídíte podle rad dr. Michaela Gregera, zakladatele a provozovatele webových stránek NutritionFacts.org, naučíte se, které potraviny konzumovat a jaké změny v oblasti životního stylu uskutečnit, abyste dokázali nejenom předcházet patnácti hlavním příčinám úmrtí (první část knihy), ale také s těmito chorobami efektivně bojovat - a zkvalitníte a prodloužíte si tak život.

Vyskytuje se ve vaší rodině rakovina prostaty?
Odložte sklenici mléka a zahrňte do svého jídelníčku lněné semínko.

Máte vysoký krevní tlak?
Ibiškový čaj účinkuje lépe než přední lék proti hypertenzi, a to bez negativních vedlejších účinků.

Bojujete s rakovinou prsu?
Konzumace sóji je spojena s lepší prognózou.

Máte problémy se srdcem?
Přejděte na celozrnnou stravu založenou na konzumaci rostlinných potravin; výsledky vědeckých studií opakovaně ukazují, že taková změna dokáže postup onemocnění zastavit i zvrátit.

Dr. Greger ve své knize shrnuje poutavou a často i vtipnou formou poslední výsledky vědeckého poznání (cituje výsledky asi 2 600 studií) na téma vztahu výživy a zdraví. Druhá část knihy je plná praktických rad ohledně potravin a návyků, které by se měly stát součástí naší každodenní rutiny. Jedná se o ten nejlepší (a nejfundovanější) lékařský předpis pro vaše lepší zdraví, jaký v současné době existuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak nezemřít - Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a