Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes

Kód: 7428241

Úplný název:

Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes (Lowryová Rosie): aneb Naucte se komunikovat jako pes

Autor a popis:

Lowryová Rosie, Plot, 100 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Dobrý vztah mezi člověkem a psem lze vytvořit pouze na základě správně fungující komunikace - k tomuto závěru došla Rosie Lowryová po třiceti letech praxe a studia v oblasti výcviku a řešení problémového chování psů. Vedle toho však také zjistila, že většina majitelů nerozumí ani těm nejzákladnějším komunikačním signálům, které jejich psi vydávají! A proto se rozhodla napsat tuto knihu. Jak porozumět řeči psího těla je srozumitelně a přístupně napsaná příručka, založená na příkladech z reálného života. Autorka v ní srovnává řeč těla, kterou používají psi, s řečí těla, kterou používáme my lidé mezi sebou, a nebojí se psát ani o případech, ve kterých se mýlila nebo chybovala, protože jen tak může majitelům psů dobře popsat, co mají změnit, aby si se svým psem začali lépe rozumět. • Jak vlastně řeč psího těla vypadá a proč je dobré jí rozumět? • Podle kterých náznaků poznáme, že se pes něčeho bojí nebo že je ve stresu, a co s tím můžeme dělat? • Jaké komunikační signály mezi sebou psi používají? • Které signály jsou natolik naléhavé, že při jejich nevyslyšení hrozí agrese ze strany psa?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Jak porozumět řeči psího těla aneb Naučte se komunikovat jako pes