Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních

Kód: 7349600

Úplný název:

Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních (Hunt W. Ben): Jednoduchý a prírodní zpusob stavby s použitím rucních

Autor a popis:

Hunt W. Ben, Pragma, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Existuje mnoho knih o stavbě srubů, avšak ta od W. Ben Hunta je jedinou, která vám ukáže, jak srub starých osadníků i jeho vybavení jednoduchým a přírodním způsobem postavit a vyrobit pouze s využitím ručních nástrojů a stromů v okolí. Naši předkové používali klády a ruční nástroje k výrobě trvanlivých, suchých a bezpečí poskytujících přístřešků a uměli vyrábět židle, stoly a postele ze štípaných klád, větví a kmínků. V dnešní době motorových pil, dřevařských závodů a vysokých cen je dobré vědět, že si srub můžete stejně dobře postavit i vy sami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Jak postavit a vybavit srub - Jednoduchý a přírodní způsob stavby s použitím ručních