Jak postavit kvalitní krby

Kód: 2608456

Úplný název:

Jak postavit kvalitní krby (Myslivec Jan Antonín): petactyricetiletá praxe stavby krbu

Autor a popis:

Myslivec Jan Antonín, Myslivec Jan Antonín, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V knize najdete poprvé veřejně publikované, skutečné profesionální informace a to od známého profesionálního kamnáře, kde odkrývá vše o stavbě i užívání krbů ve vašem domku. Dále představuje široké veřejnosti i šikovným řemeslníkům, kamnářům, podrobněji moderní kamnářské řemeslo. Představuje zde technické obrázky, nové krbové tabulky, technické výpočty, fotografie a vše potřebné pro realizaci vysněného kvalitního krbu.
Vysvětluje vytápění rodinného domku teplovzdušným krbem, pomocí nenáročného termodynamického proudění vzduchu a snaží se omezit nezdravé teplovzdušné systémy flexi hadic i ventilátorů. Popisuje funkci teplovodního krbu řízeného počítačem, objasňuje sálavé i konvekční teplo krbu a mnoho dalších moderních metod tohoto složitého řemesla. Také představuje velice důležitý zdraví prospěšný prvek, instalovaný dnes v každém rodinném domku moderního člověka a to regenerační místnost s otevřeným ionizačním krbem.
Informuje o tom, jak si případně vybrat správného kamnáře, pro svoji stavbu krbu a varuje před vždy přítomnými fušery bez znalosti tohoto moderního řemesla. Ti bohužel dost často ohrožují špatnou stavbou krbu, majetek i životy svých klientů.
Po přečtení si každý uvědomí, jak je důležité mít doma ten správný funkční krb, který mu bude dělat jen a jen radost. Čtenář zjistí mimo jiné vše o dynamice hoření paliva v krbu, jeho skladování a spoustu dalších užitečných rad.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak postavit kvalitní krby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak postavit kvalitní krby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak postavit kvalitní krby (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak postavit kvalitní krby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak postavit kvalitní krby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Jak postavit kvalitní krby