Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu

Kód: 2042057

Úplný název:

Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu (Perec Georges):

Autor a popis:

Perec Georges, Mladá fronta, 88 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Autor fenomenálního románu Život návod k použití zkoumá možnosti psaní a četby, meze čitelnosti. Podobně jako v jiných dílech si Perec stanovil nějaký formální systém, v jehož rámci se pohybuje. V tomto případě jde o organizační schéma podniku, jehož plánek je připojen v úvodu knihy. Perec rozebírá všechny možné (a často zhola nemožné) eventuality, jež mohou nastat ve chvíli, kdy úředník jde požádat svého šéfa o zvýšení platu. Na základě různých hypotéz, co v okamžiku rozhodnutí a posléze na dotyčného čeká, vzniká komplikovaný příběh plný odboček, návratů, výčtů všemožných překážek, kdy se perspektiva možného setkání s šéfem stává stále méně pravděpodobnou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Jak postupovat, chce-li člověk požádat šéfa oddělení o zvýšení platu