Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Kód: 7413334

Úplný název:

Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi (Inman Matthew):

Autor a popis:

Inman Matthew, Zoner Press, 136 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
191 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Existuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi.

Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho kočičí knížka How to tell if your cat is plotting to kill you. Všichni chovatelé a milovníci koček budou souhlasit s tím, že kočky jsou osobnostmi – vyniká to ve srovnání s ostatními domácími mazlíčky včetně psů. Asi i proto jsou kočky námětem tolika skvělých komiksů, stripů nebo kreslených filmů.

Představení knihy Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krviKnížka prochází celou řadu témat a situací, ve kterých jistě svého vlastního domácího miláčka velmi dobře poznáte. Ať už vezmete kapitolku Jak se mazlit s kotětem nebo třeba (moje oblíbené) Nápady na dárky pro páníčka, jsou to všechno věci odpozorované ze skutečnosti a dotažené do podoby, která vás skvěle pobaví.

A co víc – naučíte se rozpoznat okamžik, kdy vaše kočka začne plánovat vaši smrt. To bude nejvyšší čas, kdy byste se měli nad sebou zamyslet, najít chyby, kterých jste se dopustili, a pokusit se ještě všechno zachránit. Třeba bude stačit nějaká hračka, víc mazlení se (pokud bude kočka chtít), nějaká dobrůtka nebo omezit nevhodné chování, když vám chce spát na klíně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi