Jak překonat hazard

Kód: 2620009

Úplný název:

Jak překonat hazard (Nešpor Karel): Prevence, krátka intervence a léčba

Autor a popis:

Nešpor Karel, Portal, 160 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
205 Kč (255 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

 

Kniha pojednává o problémech působených hazardem. Postupně se zabývá diagnostikou, krátkou intervencí, léčbou i prevencí hazardního hráčství.

.Samostatná kapitola je též věnována pomoci rodinám s tímto problémem, a to i tehdy, když se osoba s hazardním hráčstvím odmítá podrobit léčbě. V další části knihy najde čtenář některé terapeutické pomůcky, dotazníky, výzkumné zprávy a oficiální dokumenty. Kniha je doplněna obsáhlým přehledem použité literatury. Publikace je koncipována tak, aby co nejlépe posloužila zejména odborným pracovníkům v oblasti pomáhajících profesí. Dobře ji však využijí např. i příbuzní patologických hráčů, motivovaní patologičtí hráči, pracovníci orgánů činných v trestním řízení a vězeňské služby a studenti různých oborů.

MUDr. Karel Nešpor, CSc., vede od roku 1991 primariát mužského oddělení závislostí Psychiatrické léčebny Bohnice a rovněž přednáší na subkatedře návykových nemocí Institutu pro další vzdělávání zdravotníků. Už téměř 30 let se zabývá problematikou závislostí a organizuje preventivní programy. Je autorem řady odborných i populárních prací. V Portálu vyšly jeho knihy: Kouření, pití, drogy (1994), Středoškoláci o drogách, alkoholu, kouření a lepších věcech (1996), Jak zůstat fit a předejít závislostem (1999, s H. Pernicovou a L. Csémym), Vaše děti a návykové látky (2001), Návykové chování a závislost (2000, 2003, 2007, 2011). Spoluautory knihy Jak překonat hazard jsou MUDr. Hana Karbanová, Andrea Scheansová, Ph.D., a PhDr. Ladislav Csémy.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak překonat hazard do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak překonat hazard.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak překonat hazard (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak překonat hazard bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak překonat hazard doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti