Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace

Kód: 8111302

Úplný název:

Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace (Grun Anselm):

Autor a popis:

Grün Anselm, Noxi, 152 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
56 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Náš život není bez konfliktů. Zažíváme je v běžném styku s ostatními, v rodině, v zaměstnání, i ve svém osobním vývoji. Konflikty mohou člověka posunout kupředu, podněcovat jeho rozvoj a vyjasnit mezilidské vztahy. Mohou nás ale také ochromovat a zraňovat, když k nim nepřistoupíme správně a neřešíme je včas. Autor, doktor teologie, na biblických příbězích a příkladech z každodenního života i své praxe nabízí strategie a řešení, jež se opírají o poznatky psychologie a vlastního výzkumu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak překonávat konflikty - Zvládnout a vyřešit složité situace