Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu

Kód: 7349277

Úplný název:

Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu (Hill Napoleon): Tajemství svobody a úspechu

Autor a popis:

Hill Napoleon, Pragma, 264 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Nejtroufalejší a nejpodnětnější motivační kniha od amerického filozofa úspěchu číslo jedna, kterou napsal v roce 1938, hned po vydání svého bestselleru Myšlením k bohatství. Od vydání knihy Jak přelstít ďábla však bylo upuštěno, protože Hillovou rodinou i poradci byla považována za příliš kontroverzní. Po sedmdesáti letech vychází péčí Nadace Napoleona Hilla a Sharon Lechter, jež původní Hillův rukopis uspořádala, opatřila poznámkami a upozornila na ověřené strategie, které nám umožňují osvobodit se od vlivu ďábla a žít hojný a úspěšný život, jaký si zasloužíme. Zatímco bestseller Myšlením k bohatství nabízí cestu k úspěchu, kniha Jak přelstít ďábla vám pomůže překonat bariéry, které vás brzdí.
Tato kniha odhaluje, jak se ďábel, poté co ho legendární guru úspěchu Hill přelstil, vzdává svých tajemství o skrytých způsobech ovládání, které nás mohou zničit. Nabízí citlivý pohled na to, jak svůj osud odevzdáváme negativním myšlenkám, pasivnímu přijímání a fyzické bolesti, a označuje největší překážky, kterým čelíme při dosahování osobních cílů: strach, otálení, hněv a žárlivost. Podle Hillových vlastních slov bylo jeho záměrem pomoci „odemknout dveře námi vytvořených vězení, ve kterých jsou muži a ženy uvězněni“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu