Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka

Kód: 2475727

Úplný název:

Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka (Ulčin Petr): Pruvodce úspešného obchodníka

Autor a popis:

Ulčin Petr, Grada, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Jak se odlišit od stovek ostatních obchodníků? Jak se při oslovení potenciálního klienta vyhnout odmítnutí? Jak argumentovat a změnit odmítnutí v souhlas? Jak zaujmout klienta a udržet si jeho pozornost? Jak pochopit klientovy potřeby a připravit pro něj prezentaci na míru? V knížce získáte jednoduchý a skutečně osvědčený návod, jak komunikovat a pracovat s klientem od prvního kontaktu až do úspěšného uzavření obchodu. Autor vychází ze svých dlouholetých zkušeností práce obchodního zástupce a doplňuje je cennými zkušenostmi a poznatky mnoha dalších lidí z praxe, kteří každodenně jednají se zákazníky a klienty. Nabízí praktické návody a krátké příběhy, co dělat a co nedělat, co pomáhá a jak skutečně uspět. Naučíte se zvládnout pět základních fází prodeje, které jsou zásadní pro efektivní komunikaci s klientem. Knížka je určena všem, kteří chtějí v obchodě působit či v něm již pracují, obchodním zástupcům, pracovníkům v zákaznickém servisu a callcentrech, majitelům a manažerům firem, kteří jednají s klienty, ale také lektorům a trenérům obchodních dovedností. Každý, kdo chce obchodovat se zákazníky, bude mít díky této knize stejnou šanci na úspěch bez ohledu na věk, pohlaví, vzhled, zkušenosti nebo vzdělání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak prodávat, aby od vás kupovali - Průvodce úspěšného obchodníka