Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent

Kód: 2425216

Úplný název:

Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent (Jamali Naveed, Henican Ellis):

Autor a popis:

Jamali Naveed, Henican Ellis, Knižní klub, 312 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Tři dlouhé nervy drásající roky prováděl Naveed Jamali v New Yorku špionáž pro Rusko. Tři roky směňoval flash disky s citlivými technickými daty za obálky s finanční hotovostí a zaprodával svou rodnou zemi v hlučných restauracích a na tichých parkovištích. Nebo si to alespoň Rusové mysleli. Jejich zdroj ve skutečnosti pracoval jako dvojitý agent pro FBI. A všechno se to událo víceméně náhodou… Napínavý a zároveň zábavný příběh ze skutečnosti o tom, jak si člověk může splnit svůj sen - a jak mu to obrátí život naruby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Thrillery / Jak se chytá ruský špion - Pravdivý příběh civilisty, z něhož se stal dvojitý agent