Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením

Kód: 8657243

Úplný název:

Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením (Petr,Kalabis): podrobný pruvodce prijímacím rízením vcetne množství praktických rad

Autor a popis:

Petr,Kalabis, Institut vzdělávání Sokrates, 202 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (258 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

PODROBNÝ PRŮVODCE PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍM.
Publikace slouží především středoškolským studentům při jejich přípravě pro přijímací řízení na vysoké školy. Seznámí studenty s problematikou veřejného, státního a soukromého vysokého školství a také s jednotlivými studijními programy a obory. Klíčovým se jeví zejména popis všech stádií přijímacího řízení, včetně strategie vyplňování testů a ukázek z nich. Nedílnou součástí je popis samotného vysokoškolského studia, včetně možnosti přerušení či studia v zahraničí. Přílohou je také seznam vysokých škol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Jak se dostat na VŠ? - Podrobný průvodce přijímacím řízením