Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní

Kód: 7217882

Úplný název:

Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní (Stone Gene): Tajemství lidí, kterí nejsou nikdy nemocní

Autor a popis:

Stone Gene, Jota, 206 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
193 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví - tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo. Patří k nim tajemství zdravé stravy - proč jíst česnek a brát vitamín C, jíst víc probiotik, stát se veganem nebo pít kvasnicový nápoj. Jiná tajemství se týkají cvičení - prospěšnost strečinku nebo zvedání činek. Tajemství spojená s životním prostředím - život v Modré zóně, pochopení významu mikrobů. Citová tajemství - udržování kontaktu s přáteli a pěstování spirituality. Tajemství tělesné zdatnosti - studená sprcha po ránu, krátké zdřímnutí přes den. A po generace předávaná moudrost: ano, slepičí polévka opravdu pomáhá. Díky osobním příběhům má kniha lidský rozměr a výzkum potvrzuje její důvěryhodnost. Jednotlivé návody vám ukážou, jak můžete sami zlepšit své zdraví a stát se dalším z lidí, kteří nejsou nikdy nemocní. Peroxid vodíku je světlemodrá kapalina, která se používá k výrobě raketového paliva, bělení papíru, odstraňování ušního mazu a čištění kuchyňské linky. Je to také tajemství, kterému vděčí šedesátiletý podnikatel Bill Thompson za své skvělé zdraví - už dvacet let nebyl nachlazený a má EKG jako dvacetiletý muž. Každé ráno si Bill ponoří hlavu do roztoku peroxidu vodíku a teplé vody a po této proceduře se cítí plný sil jako za mlada. Dvě generace zpátky byla jóga tajemnou naukou. Dnes ji praktikují miliony lidí jako součást své životosprávy. Patří k nim i Felice Rhiannonová, která cvičí jógu už dlouhá léta a přisuzuje jí hlavní zásluhu na tom, že žije životem bez stresu a nemocí. Výzkumy ukazují, že má pravdu: jóga opravdu pomáhá posilovat imunitní systém, snižuje krevní tlak, léčí deprese a úzkost a má mnoho dalších blahodárných účinků. Zahradníci znají pH jako poměr kyselosti a zásaditosti v půdě. Bývalý rocker a hlasový terapeut věří, že za svou dobrou kondici vděčí vyváženosti pH. Když ze své stravy vyloučil většinu kyselinotvorných potravin, zmizely i jeho bolesti v krku, rýmy a chřipky. Tato dieta je i zdravá: mezi zásadotvorné potraviny patří olivový olej, česnek, mandle, čočka, avokádo a špenát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní