Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku

Kód: 2640343

Úplný název:

Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku (Holub T. J.): Brána ke zdraví pro druhou polovinu života

Autor a popis:

Kol., CPress, 124 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Využijte síly přírodních zdrojů a chraňte své zdraví léčbou bez vedlejších účinků! I po čtyřicítce a pak i ve stáří můžete své zdraví udržet ve skvělé kondici! „Možná jste již dosáhli věku, o kterém jste si vždy mysleli, že musí být spojen se vzrůstajícími zdravotními obtížemi. Dovolte mi vám oponovat. Je ověřenou skutečností, že člověk může být i ve značně pokročilém věku zdráv a prožívat své dny v pohodě a radosti. To, že nás životní zkušenost přesvědčuje o opaku, znamená jediné: buď jsme nepochopili, čím svému zdraví škodíme, nebo neznáme prostředky, jak se účinně léčit. Většinou však obojí. Tato kniha vám otevírá bránu ke zdraví. Kromě praktických návodů, jak pomocí homeopatik léčit celou řadu běžných onemocnění, nabízí i vysvětlení a vědecky ověřená fakta o působení homeopatických léků.“ J. T. Holub V knize mimo jiné naleznete rady, jaké homeopatické přípravky používat v případě více než 80 onemocnění a zdravotních obtíží, jako jsou například afty, artróza, bolesti hlavy, bolesti kloubů, bolesti zad, borelióza, celulitida a nadměrná tvorba vrásek, deprese a nedostatek energie, dna, hemoroidy, chronická únava, chřipka, inkontinence, kašel, poruchy erekce, nadváha, nadýmání, náchylnost k infekcím, nedoslýchavost, nespavost, opary, osteoporóza, ostruhy, padání vlasů, paradentóza, poruchy ledvin, poruchy paměti, potíže s prostatou, proleženiny, pooperační hojení, revmatismus, šedý zákal, vyčerpanost, vysoký či nízký krevní tlak, vysychání sliznic, zácpa, závratě, žaludeční a žlučníkové potíže, zánět močových cest, zvýšený cholesterol a mnoho dalších. Autor se již mnoho let zabývá homeopatií a poradenstvím v léčbě pomocí homeopatických přípravků. Odborným konzultantem této publikace je MUDr. Pavel Běleš, lékař a homeopat.

Nahlédnout do Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku Nahlédnout do Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku