Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví

Kód: 8693627

Úplný název:

Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví (Chamberlain Jonathan): 15 alternativních a doplnkových metod pro obnovení zdraví

Autor a popis:

Chamberlain Jonathan, Alternativa, 174 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví

O tom, jak lze různými nekonvenčními, nepoškozujícími a převážně i lacinými metodami vítězit nad rakovinou, a to zejména prostředky domácí samoléčby. Tyto metody, pocházející od léčitelů i lékařů, bývají medicínským průmyslem přehlíženy či bagatelizovány, a to i přesto, že přinesly výsledky. Některé z nich mohou být také užitečné při prevenci rakoviny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví