Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l

Kód: 2042694

Úplný název:

Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l (Janíková Andrea, Doubek Michael): Pomocník pro pacienty nejen s leukemií ci lymfomem

Autor a popis:

Janíková Andrea, Doubek Michael a kolektiv,, Mladá Fronta, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha vznikla jako logická reakce autorů hematoonkologů na dotazy a požadavky pacientů, které mají ve své péči. Snaží se v ní rozvinout to, co nemocným poskytují edukační brožury o klasické protinádorové terapii a nádorových onemocněních. Jako vzor použili nádorová onemocnění krve, řada z informací má ale obecnou platnost pro všechny nádorové nemoci.
Úvodní kapitoly jsou věnovány funkci krve, kostní dřeně a lymfatického systému v lidském těle, další pak principům protinádorové léčby a jejím nežádoucím účinkům. Poměrně podrobně je rozebrána též problematika týkající se alternativních léčebných prostředků a vitaminových doplňků, dietních opatření a pohybové aktivity. Autoři objasňují ale i význam klinických studií a jejich prospěšnost pro další úspěšnou léčbu pacientů.
Všechny poznatky jsou autory prezentovány v duchu medicíny založené na důkazech, ať už jde o medicínu klasickou, či alternativní, neboť jako lékaři mohou pacientům doporučit opravdu jen to, co má prokázaný účinek a nepoškodí jejich zdraví. Vše navíc vhodně ilustrují nádherné dětské kresby v úvodu každé kapitoly. Věříme, že kniha bude pacientům s nádorovými onemocněními pomocníkem, který jim usnadní jejich rozhodnutí v těžkých okamžicích léčby zhoubné nemoci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Jak si poradit s nádorovým onemocněním krve? - Pomocník pro pacienty nejen s leukemií či l