Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě

Kód: 2474479

Úplný název:

Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě (Syrový Petr): Zorientujte se v duchodové reforme

Autor a popis:

Syrový Petr, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco dobrovolně spořit? Kolik by to mělo být, aby to mělo smysl? Kam bych měl spořit? Abychom mohli odpovědět na tyto otázky, je třeba nahlédnout do zákulisí investic a seznámit se s nimi. Ač víme, co od nich můžeme čekat a jak nám investice mohou pomoci. čím více je budeme znát, tím méně nás překvapí. Spoření na důchod je v mnoha ohledech nové. A my se snažíme zodpovědět v knize všechny vaše otázky dříve, než si je sami položíte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Jak si spořit na důchod - Zorientujte se v důchodové reformě