Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy

Kód: 2475793

Úplný název:

Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy (Šnajdrová Lenka): Mozkocvicna do kapsy

Autor a popis:

Šnajdrová Lenka, Grada, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Máte problém zapamatovat si data narození svých blízkých, hesla nebo názvy míst, která jste navštívili o dovolené? Myslíte na tisíc jiných věcí, když byste se měli soustředit? Bojujete s jednoduchým počítáním z hlavy? Pokud míváte pocit, že zapomínáte, nebo že si dokonce nic nepamatujete, je tato knížka určena právě vám!
Žijeme v době informační exploze. Mozek musí třídit daleko více informací než dřív. Musí se rychle rozhodovat, která informace je důležitá a která ne. Je zahlcen a přetížen, což se projevuje i na paměti. Tato kniha vám ukáže, že dobrá paměť je spojena s uměním koncentrovat se, s představivostí, používáním všech smyslů a se správným rozložením aktivity a odpočinku. A všechny tyto okolnosti můžeme ovlivnit nácvikem.
V knize najdete tipy a cvičení, jak kognitivní funkce svého mozku účinně trénovat a zlepšovat. Po jejím přečtení budete moci směle prohlásit: Na svou paměť se můžu spolehnout!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak si zlepšit paměť a koncentraci - Mozkocvična do kapsy