Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh

Kód: 2710433

Úplný název:

Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh (Bělohlávek František):

Autor a popis:

Bělohlávek František, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
253 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Zkušený autor, který jako manažer a konzultant osobně vedl tisíce pohovorů, vám poradí, jak postupovat a čeho se vyvarovat při nejčastějších rozhovorech s podřízenými pracovníky – při výběrových, hodnoticích, obtížných a rozvojových pohovorech.

Na komentovaných ukázkách uvidíte, jak vést motivační a hodnoticí pohovory s různými typy lidí – od plachého pracovníka přes pohodáře až po člověka arogantního. Dále se dozvíte, jak optimálně postupovat při rozvojových rozhovorech, jejichž cílem je zvýšit odborné, manažerské nebo komunikační kvality pracovníka. Autor vám pomůže zvládnout i obtížné pohovory, které se týkají uvolňování pracovníka pro nadbytečnost, nepřítomnosti v práci, nízkého pracovního výkonu, nedodržování technologické či pracovní kázně nebo narušování vztahů mezi lidmi na pracovišti. Dozvíte se také, jak připravit a vést výběrové pohovory, jakými otázkami zjistit různé kompetence, přístup k práci a charakterové vlastnosti uchazeče.

Předností knihy je mnoho komentovaných ukázek rozhovorů, praktických rad a postupů vycházejících z bohatých zkušeností autora. Knížka je určena všem manažerům, vedoucím týmů, personalistům a studentům personálního managementu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Management

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Management / Jak vést rozhovory s podřízenými pracovníky - Výběrové, hodnoticí, obtížné a rozvojové poh