Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr

Kód: 2475768

Úplný název:

Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr (Bělohlávek František): Úspěšný personální výběr

Autor a popis:

Bělohlávek František, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
246 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Čtivě a srozumitelně napsanou knihu sestavil autor, který má jako konzultant a psycholog bohaté zkušenosti s výběrem tisíců lidí v českých, německých a slovenských firmách. Otevřeně popisuje správná i nesprávná rozhodnutí při výběru pracovníků. Odkrývá triky, které používají uchazeči o práci i personalisté, a radí, jak se vyrovnat s nejistotou při rozhodování o přijetí zaměstnance.
Autor doporučuje efektivní postupy při organizaci výběrových řízení. Dává k dispozici nástroje, které usnadní a zpřesní rozhodování o přijetí nového člověka nebo povýšení stávajícího zaměstnance (testy, otázky rozhovoru včetně hodnocení odpovědí, simulované situace z různých oblastí činnosti).
Dozvíte se, jakým způsobem se dá zjišťovat kreativita, spolehlivost, loajalita, individuální motivace i kompetence pro vedení lidí, efektivní komunikaci, týmovou práci, odpovědnost či jednání v krizových situacích. Zjistíte, které slabé stránky uchazečů jsou těžko odstranitelné a na kterých se dá pracovat dalším vzděláváním, koučováním nebo správným vedením. Na příkladech z praxe si můžete procvičit své dovednosti v oblasti interpretace testů, vedení rozhovorů, pozorování simulovaných situací nebo sestavení assessment center.
Knížka je určená zejména personalistům a manažerům, ale ocení ji také uchazeči o zaměstnání, kteří v ní mohou najít cenné rady, jak se připravit a jak se chovat při výběrovém řízení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr