Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012

Kód: 7263789

Úplný název:

Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012 (Lošťák Milan, Průdký Pavel):

Autor a popis:

Lošťák Milan, Anag, 368 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
295 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace „Jak vyplnit daňové přiznání“ vychází již ve 20. vydání nepřetržitě od roku 1993, kdy začal platit tehdy nový zákon o daních z příjmů. Cílem této příručky je usnadnit orientaci poplatníků, účetních, daňových poradců i studentů ve stále složitější spleti předpisů souvisejících se zpracováním daňového přiznání fyzických osob. Po komentáři k příslušným ustanovením zákona následuje detailní popis tiskopisu daňového přiznání doplněný také souvislými početními příklady nejčastějších daňových poměrů poplatníků. Publikace je rovněž doplněna dalšími užitečnými materiály, jako je přehled smluv o zamezení dvojího zdanění a kódů zahraničních států, zdravotnických prostředků a kompenzačních pomůcek, souhrnnou informací o možnosti elektronického podání tiskopisu, výčtem nejčastějších chyb a omylů poplatníků, kterých se zpracovatelé mohou vyvarovat při přípravě, zpracování i podání tiskopisu nebo provedení platby daně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Jak vyplnit daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2012