Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal)

Kód: 8D1

Úplný název:

Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Fascinující pohled do našeho vnitřního světa. Osmý den stvoření začal! Tajemství DNA, genetické informace života, je nyní odhaleno a možnosti genetického inženýrství mohou proměnit člověka a ovlivnit lidstvo navždy. Nový, fascinující seriál nabízí nahlédnutí do budoucnosti, kde bude možné setkat se na ulici s mladší variantou nás samých, vyměnit každý nemocný orgán za nový a vychovat naše potomky v umělých dělohách. V budoucnosti budeme schopni vytvořit lidskou bytost mimo tělo, udělat svou vlastní kopii, a dokonce pozměnit svůj osud přetvořením ženy v muže. Elemety, které z nás dělají individualitu, mohou být rozloženy až na kombinace genů, které jsme dostali v okamžiku početí. Ale jak moc určují náš život? Budeme schopni číst osud ještě před narozením, předpovědět svou smrt a opravit celý příběh, který je v genech zapsán? V průběhu padesáti let bude každý tělesný orgán kromě mozku nahraditelný. V budoucnu nepůjde pouze o život ve zdraví - hledání věčného života se opět bere vážně. Vědci věří, že budeme schopni prodloužit lidský život na 150 let. Jde o první krok k nesmrtelnosti?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Jak vytvořit lidskou bytost 4 - Elixír mládí (DVD) (papírový obal)