Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný

Kód: 7349247

Úplný název:

Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný (Singer Blair):

Autor a popis:

Singer Blair, Pragma, 164 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
182 Kč (228 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Abyste byli bohatí a úspěšní v podnikání, musíte umět prodávat a učit druhé, jak prodávat. K vybudování silného podniku je třeba vědět, jak vytvořit mistrovský tým, který může vyhrát, v čemkoli si usmyslí. Kniha Blaira Singera vás provede tím, jak: získat pro váš podnik nejlepší týmové hráče; zajistit, aby všichni týmoví hráči podávali vrcholný výkon; vytvořit z obyčejných lidí vítěze a vštípit vašemu týmu loajalitu a spolehlivost, aby i v nesnadných situacích držel pospolu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak vytvořit obchodní organizaci obchodního týmu, který je vždy úspěšný a vítězný