Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým

Kód: 8724917

Úplný název:

Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým (kol.): Naucit se verit sobe i druhým

Autor a popis:

Trobe Krishnananda a Amana, Maitrea, 200 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha se zabývá kořeny nedůvěry a způsoby, jak náš ztracený pocit důvěry obnovit. To, co normálně za důvěru považujeme, je ve skutečnosti jen naše představa o důvěře - dětinská a vysněná. Náš falešný pocit důvěry je závislý na tom, jak s námi život a lidé, kteří jím procházejí, zachází. Prostřednictvím bolestných zkušeností, různých zklamání a zrad nás život učí novému způsobu důvěry - skutečné důvěře, která vychází z našeho nitra a není závislá na vnějších událostech a zážitcích. Skutečná důvěra je pocit hluboké vnitřní vyrovnanosti našeho bytí s Existencí. Není-li závislá na vnějších událostech, je přímým zrcadlem našeho vědomí. A jen takovou důvěru je možné dále rozvíjet. Krishnananda Trobe a Amana Trobe vedou semináře a výcviky na téma intimity, sexuality a léčby zranění z dětství po celém světě. Jestliže právě necestují, žijí v Sedoně, v americkém státě Arizona. Před zatím poslední knihou Jak vzniká důvěra (When Trust Fails) vydali knihy Probouzení zranitelnosti (Face to Face with Fear), Zranitelnost a intimita (When Sex Becomes Intimate) a Od iluzí k lásce (Stepping out of Fear) - české překlady všech čtyř vydala MAITREA.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak vzniká důvěra - Naučit se věřit sobě i druhým