Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze

Kód: 9048174

Úplný název:

Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze (kol.): TJ Letové sporty Tleskac v Praze

Autor a popis:

Kol., RUBATO, 152 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
149 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha nádherným stylem pojednává o chovu a zalétávání téměř vyhynulého holuba vysokoletce, tzv. pražského krátkozobého rejdiče, o trampotách a radostech s touto i jinou činností spojených a zároveň zaujímá velmi osobitý postoj k životu. Byla sepsána hned pěticí autorů-chovatelů, výsledkem však není jen pět různých hlasů, ale krásně znějící sbor naplněný poezií, humorem a kamarádským sepětím. V českém prostředí se jedná o zcela mimořádný titul, který potěší jak chovatele, tak milovníky kvalitní prózy. Jedny v lecčems utvrdí, druhým možná otevře oči. Kniha vzbudila velkých ohlas mezi pražskými intelektuály, kteří ji označují za zdařile utajený portrét naší doby, který se konečně dostává na oči veřejnosti a směle tak může konkurovat často nezvedeným pokusům již dobře zaběhlých autorů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Jak vznikla a hospodařila TJ Letové sporty Tleskač v Praze