Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos

Kód: 2474607

Úplný název:

Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos (Sondermann Christina): Jednoduché hry pro psí nos

Autor a popis:

Sondermann Christina, Grada, 128 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Pes je skutečný génius v disciplíně zvané čenichání. Sami to určitě znáte, bez čenichu u země moc velkou vzdálenost většinou neujde. Proč tedy této jeho vášně nevyužít? V naší knížce najdete návody, jak psům zcela jednoduše připravit hry plné dobrodružství, které jejich nos plně zaměstnají a navíc způsobí plno radosti. Je jich tu uvedeno přes 40 a můžete se do nich pustit bez nějaké předchozí přípravy, tréninku či znalostí čehokoliv - jsou tu prostě a jen pro radost a zvláště potěší děti. Mohou se na nich podílet jak štěňata, tak dospělí psi i psí důchodci, od jezevčíka až po dogu. Lze je provádět doma, na zahradě, v lese, prostě kdekoli. Knížku není třeba číst od začátku, stačí si z ní vybrat podle momentální nálady, času a chuti. Text doprovází velké množství inspirativních fotografií.

Nahlédnout do Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos Nahlédnout do Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Jak zabavit psa, aby se nenudil - Jednoduché hry pro psí nos