Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost?

Kód: 1122017

Úplný název:

Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? (Toman Ivo): strašák nebo príležitost?

Autor a popis:

Toman Ivo, TAXUS International, 78 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
116 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Od počátku mého působení v multi - level marketingu (dále jen MLM) slýchávám o problémech, které mají lidé vstupující do našeho obchodu. I já jsem měl, ale po delší době jsem zjistil, že jsem si je vytvářel sám. Dělal jsem to tak dlouho, až mi má sponzorka řekla: "V MLM můžeš najít jen tři věci: 1. PROBLÉMY 2. VÝMLUVY 3. PENÍZE. Co chceš? Vyber si." Má odpověď byla jasná: "Chci peníze!" "Potom zapomeň na první dvě věci a dobře mě poslouchej. Nedělej problémy a nedovol to ani druhým. Nevymýšlej si žádné výmluvy, vše u nás děláš dobrovolně a neposlouchej ani výmluvy druhých. Raději se jich zeptej, zda je někdo nutí. A začni už konečně se mnou vydělávat peníze. Já tě to naučím! To co tě naučím, ty budeš pak učit dál své spolupracovníky. Pak s nimi budeš učit jejich další kolegy a....a tak dál."

Nahlédnout do Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? Nahlédnout do Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Jak začít multilevelmarketing - strašák nebo příležitost?