Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad

Kód: 7366117

Úplný název:

Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad (Gut Dalibor):

Autor a popis:

Gut Dalibor, Era group, 104 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
203 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Leckdo z nás sní o krásné zahradě. Představy o vzhledu a účelu se liší, v jednom okamžiku jsme však na tom všichni stejně - když stojíme na začátku, před volným prostranstvím, a přemýšlíme, jak začít. Vykročit správným směrem vám pomůže kniha Dalibora Guta Jak založit zahradu. Její autor vás seznámí se zásadami tvorby zahradního prostoru - dozvíte se, jak ke svému domu připojit kus přírody a přitom zachovat maximum soukromí. Zásadní část je věnována zakládání nových zahradních prostorů, opomenuty však nezůstaly ani rekonstrukce zahrad stávajících - v obou případech autor zdůrazňuje důležitost správného rozvržení v podrobném projektu. Ke slovu se dostanou živé ploty, trávník, užitková zahrada, ale třeba i mobilní zeleň či květinová louka. Řeč bude o vodě, cestičkách, schodech a dalším stavebním příslušenství. "Kompoziční" část je doplněna o nezbytnou teorii o doporučených rostlinách, jejich vlastnostech, nárocích i možných škůdcích. Kniha by měla rovněž pomoci při rozhodování, zda si vystačit s vlastními vědomostmi a silami, nebo raději pozvat odborníka. Dalibor Gut neslibuje "zaručený návod" na dokonalou zahradu. Rozhodně vám však poradí, jak můžete ze své zahrady vytvořit oázu klidu, pohody a odpočinku. Spoustu z jeho rad a tipů si můžete nejen přečíst, ale i prohlédnout - text provází barevné fotografie řady zdařilých realizací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Jak založit zahradu - inspirace, výběr rostlin, realizace zahrad