Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí

Kód: 7336773

Úplný název:

Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí (Žitná Irena): Zmeníme-li sebe, zmení se i naše okolí

Autor a popis:

Žitná Irena, Fontána, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Když nemůžeš, co chceš, chtěj radostně a věrně to, co právě můžeš. Neboj se a získej pro svůj nápad někoho, kdo má vliv. Získej kontakt se svou DUŠÍ. Ocitneš se tváří v tvář sám, sama sobě. Vědomě prožiješ přítomnost, a ta je o skutečném BYTÍ. Přijímej... Realizuj... Respektuj... Postav se nad protiklady, které neustále vytváří zahlcená mysl. Kdo umí zodpovídat za své činy, může jít přímo na smeč, nemusí se skrývat za MASKU. To málo, co vidíme, závisí na tom málu, co jsme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak zaseješ, tak sklidíš - Změníme-li sebe, změní se i naše okolí