Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou

Kód: 2491316

Úplný název:

Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou (Heath Chip, Heath Dan):

Autor a popis:

Heath Chip, Heath Dan, Ikar, 280 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Proč některé nápady, myšlenky či zprávy okamžitě zaujmou a jiné nikoli? Čím to je, že něco si lidé zapamatují tak snadno? Proč jedna reklama zabere a druhá zapadne? Autoři zábavnou formou a pomocí nepřeberného množství příkladů z praxe dokumentují, jaké náležitosti musí prezentace myšlenky splňovat. V šesti kapitolách své celosvětově úspěšné příručky seznamují čtenáře s tím, co tvoří jádro informace, jak upoutat pozornost nečekaným zvratem, proč uvádět konkrétní fakta a jména jednotlivců, jak přesvědčit lidi, aby zprávě uvěřili, jak vyvolat emoce a vyprávět příběh, který si každý zapamatuje rozhodně lépe než suchou statistiku nebo poučku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak zaujmout hned napoprvé - Proč některé nápady okamžitě upoutají a jiné zapadnou