Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého

Kód: 2703105

Úplný název:

Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého (Pohludka Michal): Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého úspěchu

Autor a popis:

Pohludka Michal, Marmer Media, 272 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
267 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Odpovídá práce manažera obsahu teoretických knih a školení? Existuje jednoduchá a univerzální rada, jak se stát dobrým manažerem a jak se chovat a pracovat od prvního dne na manažerské pozici?
Tato kniha nenabízí radu univerzální ani jednoduchou. Má však za cíl poskytnout náhled do každodenních povinností manažerů. Ať mluvíme o řízení lidí, tvorbě talentů, řízení svého času či firemních změn, teorie se může jevit jako jednoduchá. Avšak jen do doby střetu s každodenní realitou. V knize je proto kladen důraz na praktické rady, tipy a zkušenosti, které jsou stěžejní pro úspěšnou práci manažera.
Rozeberme, jak pracují úspěšní. Jak řídí své týmy, jaký mají systém práce a jak zvládají jednotlivé manažerské aktivity. Cílem knihy je též inspirovat. Poskytnout vhled do reálného života lidí z různých odvětví, kteří jsou ve vyšších pozicích a mají za sebou impresivní životní příběhy a v hlavě vize a cíle na další období.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak zvládnout práci manažera. Čeští lídři a zajímavé osobnosti poodkrývají tajemství svého