Audio CD: Jako Šántidéví

Kód: 2662132

Úplný název:

Audio CD: Jako Šántidéví (Koa, Navarová Zuzana):

Autor a popis:

Koa, Navarová Zuzana, Indies Happy Trails, 0 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Tvorba Zuzany Navarové se vždy vyznačovala jednak vysokou kvalitou, jednak velkým stylovým rozptylem, který brání škatulkování. Když hudba, tak hudba. V případě Zuzany Navarové vždy hudba krásná. Na desce nazvané v českém překladu Jako bohyně míru se představují tři autoři: bubeník a perkusionista Camilo Caller v jemné závěrečné hříčce Vrabčák čaroděj, v pěti případech klavírista, harmonikář a klarinetista Mário Bihári a zbytek je dílem hlavní protagonistky. Jedenáct písní z pera Zuzany Navarové dokazuje nemožné – stylově každý pes jiná ves, a přece to všechno neuvěřitelně drží pohromadě. Kapela Koa Navarové sekunduje s přesvědčivou hravostí a muzikantským umem.

Z rozhovoru se Zuzanou Navarovou: Tu přesmyčku o bohyni jsem nevymyslela já. Kdysi mi někdo mailem anonymně vzkazoval: Zpívej jako Šántidéví. Našla jsem si, co Šántidéva znamená. To slovo se mi líbilo, nosila jsem ho v hlavě celou dobu. Nejdřív jsem myslela, že slogan Jako Šántidéví napíšeme do desky jen jako motto, ale nakonec vznikla písnička, podle níž jsme album pojmenovali. Chtěli jsme posílit něco veřejně dobrého.

Zuzana Navarová podlehla ve věku 45 let rakovině, s níž bojovala řadu let. V osmdesátých letech se proslavila se skupinou Nerez, později spolupracovala s kapelou Koa, s níž natočila i poslední album Jako Šántidéví...


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Jako Šántidéví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Jako Šántidéví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Jako Šántidéví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Jako Šántidéví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Jako Šántidéví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Jako Šántidéví