Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa

Kód: 7428321

Úplný název:

Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa (Fenziová Denise):

Autor a popis:

Fenziová Denise, Plot, 120 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Je váš pes…
– sebejistý, nebo opatrný?

– soustředěný, nebo nesoustředěný?

– líný, nebo pracovitý?

– rád se učí nové věci, nebo raději dokola opakuje to, co už zná?

A tak bychom mohli pokračovat dál. Každý pes je totiž jiný. Nejde jen o to, jestli je malý nebo velký, tlustý nebo tenký – při tréninku hraje klíčovou roli jeho povaha. Možná si řeknete, že svého psa přece znáte jako svoje boty, ale ono je to trochu složitější…
Denise Fenziová se ve své nové knize věnuje deseti nejčastějších povahovým rysům, které přímo ovlivňují to, jak k psovi přistupovat, jak ho motivovat a jak ho úspěšně cvičit nebo trénovat. Protože i když máte základní tréninkové postupy v malíčku, tak na každého psa platí něco jiného.

Denise Fenziová provozuje výcvikovou školu Fenzi Dog Sports Academy a tréninku psích sportů se věnuje už více než 35 let. Za tu dobu se naučila, že se vyplatí přistupovat ke psům jemně a citlivě, protože jenom tak může přivést k ochotné a efektivní spolupráci psy všech povah i plemen. O jejích soutěžních úspěších nejlépe hovoří dva tituly americké šampiónky v obedience a řada dalších ocenění z dalších psích sportů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa