Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel

Kód: 7281043

Úplný název:

Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel (Chochola Václav):

Autor a popis:

Chochola Václav, Eminent, 128 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
232 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Výběr z fotografického archivu legendy české fotografie Václava Chocholy soustředěný na Jana Wericha. Na téměř sto padesáti unikátních fotografiích jsou zaznamenány důležité a zajímavé momenty z Werichova života, poválečná spolupráce s Jiřím Voskovcem, udělení titulu národní umělec a s tím související legendární série fotografií s Jiřím Trnkou a celá řada dosud nepublikovaných snímků ze soukromého života.Knihu významným způsobem doplňují a obohacují doprovodné texty, na kterých se vedle Václava Chocholy podíleli Werichovi kolegové a přátele, zachycení na společných fotografiích: Jiřina Bohdalová, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Jiří Menzel, Vladimír Preclík, Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák a Josef Vinklář.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Jan Werich ve zpomínkách a fotografiích Václava Chocholy a přátel