Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd

Kód: 7203209

Úplný název:

Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd (Klusáková Jana):

Autor a popis:

Klusáková Jana, Argo, 152 stran, jazyk - čeština, 1999

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
116 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha rozhovorů ministra spravedlnosti a jediného nestranického člena „Zemanovy vlády“ Otokara Motejla a naší přední rozhlasové moderátorky Jany Klusákové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Jana Klusáková a Otakar Motejl rozmlouvají nadoraz o právu, spravedlnosti a o životě v obd