Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations

Kód: 7009118

Úplný název:

Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations (kol.):

Autor a popis:

Kol., Dům umění města Brna, 183 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
55 Kč (75 Kč)
  / ks  
koupit
 

Katalog k výstavě : Dům umění města Brna 1.3. – 16.4.2000Jaroslav Kozlowski je jednou z nejvýraznějších osobností současné polské výtvarné scény. Jeho zásluhou se v sedmdesátých letech stala Poznaň střediskem současného evropského umění. Českému a moravskému publiku se představuje jako konceptuální umělec, který nelpí na minimalistické konceptuální skice, nýbrž hledá adekvátní výtvarné prostředky k vyjádření svých představ a myšlenek. Věren dadaistickému výtvarnému přístupu, že pravidla výtvarné hry vznikají během tvůrčího procesu jako kladení stále nových otázek, určuje obsah i formu výtvarného díla v průběhu výtvarného procesu stále znovu a opětovně tak pátrá po jejich smyslu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations