Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé

Kód: 2474638

Úplný název:

Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé (Pecinovský Rudolf): Úvod do objektové architektury pro mírne pokrocilé

Autor a popis:

Pecinovský Rudolf, Grada, 656 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
535 Kč (629 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ke studiu publikace nejsou potřebné žádné velké předběžné zkušenosti. Stačí znalosti na úrovni prvního dílu či jiných začátečnických učebnic. Avšak ohlasy na předchozí vydání ukázaly, že i zkušení programátoři s údivem zjišťují, kolik je v ní důležitých informací, které se ve svých dosavadních kurzech nedozvěděli. Jak výstižně napsal jeden čtenář: „Myslel jsem si, že nejsem žádné programátorské ucho. Když jsem ale přečetl vaši učebnici, otevřel jsem oči a hubu. Konečně jsem pochopil věci, které mi ostatní učebnice nedokázaly vysvětlit.“ Výklad je postaven na příkladech, které autor spolu s čtenářem postupně řeší a přitom čtenáře učí nejenom základním programátorským návykům a dovednostem, ale předvede mu i nejrůznější užitečné triky, z nichž mnohé nikde jinde vysvětlené nenajdete. Současně upozorňuje na nejčastější začátečnické chyby, které před svými čtenáři ostatní učebnice většinou tají. Navíc probírá i řadu témat, která patří do základní výbavy objektového programátora, přestože jsou většinou probírána až v pokročilých nebo dokonce nadstavbových kurzech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé