Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina

Kód: 7397000

Úplný název:

Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina (kol.): Obchodní anglictina

Autor a popis:

Klett, 80 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Jazykový trénink Basics - Telefonování, obchodní angličtina je určen těm, kteří chtějí umět s jistotou telefonicky zvládat nejdůležitější situace - objednávky, stížnosti, dodávky, domlouvání schůzky, rezervace apod. Poslechové texty na dvou CD, které namluvili mezinárodní obchodníci z USA, Kanady, Irska, Austrálie a jiných zemí, učí posluchače rozumět bez problému různým přízvukům a výslovnostem. Cvičení k porozumění, slovní zásobě a gramatice i trénink výslovnosti napomůže uživateli suverénně reagovat na nejrůznější telefonáty.
CD 1 se věnuje důslednému tréninku, CD 2 obsahuje speciální cvičení a detailní průpravu. Textová příloha zahrnuje doslovný záznam rozhovorů i cvičení a dvojjazyčný slovníček.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Jazykový trénink Basics – Telefonování, obchodní angličtina