Jdi za svým srdcem

Kód: 7384759

Úplný název:

Jdi za svým srdcem (Cartland Barbara):

Autor a popis:

Cartland Barbara, BARONET, 168 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když se slečna Draycottová rozhodne sáhnout si na život poté, co odhalí zradu muže, jemuž dala své srdce, její přítelkyně Rosina Clarendonová přísahá, že se pomstí. Rozhodne se, že ona sama nebude důvěřovat žádnému muži - včetně sira Johna Crosbyho, člena parlamentu, jehož tajně miluje už od dětství.
Když o něco později Rosina vstoupí mezi londýnskou smetánku, ocitne se ve víru společenských událostí. Její otec, sir Elroy Clarendon, by se mohl stát ministrem příští vlády - pokud ovšem jeho strana vyhraje volby, které se kvapem blíží.
Rosinina nová přítelkyně, lady Doreen, dcera hraběte z Blakemore, se dívce svěří, že má tajného ctitele. K Rosininu zděšení se ovšem ukáže, že onen tajemný muž není nikdo jiný než Arthur Woodward, muž, jehož zrada zlomila srdce slečně Draycottové. Rosina se rozhodne Woodwardovi postavit - vlastní totiž dopisy, jež jeho zradu odhalují. Sir John se nejprve rozhodne ji od tohoto záměru odradit, když ho však dívka neuposlechne, začne ji chránit. Podaří se mladému páru zachránit lady Doreen a zabránit dalším zradám a úkladům, které má
Woodward v plánu?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jdi za svým srdcem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jdi za svým srdcem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jdi za svým srdcem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jdi za svým srdcem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jdi za svým srdcem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy