Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla

Kód: 7413367

Úplný název:

Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla (kol.):

Autor a popis:

Zoner Press, 232 stran, jazyk - 19, 2017

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
411 Kč (540 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Žijeme v době, kdy i ty nejkompaktnější blesky v sobě skrývají ohromnou sílu. Je až k neuvěření, jak může zařízení, které snadno schováte do fotobrašny nebo i kapsy u bundy a na jehož napájení stačí několik tužkových baterií, pozitivně ovlivnit vaše fotografie… tedy pokud víte, jak s ním správně pracovat.

Fotografování s bleskem rozděluje fotografickou komunitu na dva tábory. Jedni ho nenávidí, druzí milují. Pokud jej milujete, kniha Jeden blesk! je přesně pro vás. Pokud nenávidíte, zkuste ochutnat zakázané ovoce. Myslím, že se nám podaří vás konvertovat.

Někteří lidé nedají dopustit na fotografování v přirozeném světle, protože pokud je u snímku použit blesk, je to přece vždycky poznat. Vsadím se s vámi, že u některých fotografií z knihy Jeden blesk! od německého autora Tilo Gockela to nepoznáte. Ale použití blesku k posílení a vylepšení přirozeného světla je jen jedna strana mince. Blesk vám totiž umožní dosáhnout takových snímků, které byste s přirozeným světlem nikdy neměli šanci vyfotografovat.

V první části autor vysvětluje pojmy spojené s technikou, různými druhy svícení a vysvětluje také faktory, které mají na světlo a jeho vlastnosti dopad. Následuje 26 praktických ukázek, seminářů, zaměřených na fotografování různých objektů v rozličných podmínkách. Od fotografií jídla a produktu až po portréty. V nich autor nejenže popisuje, jak při svícení té které scény postupovat, přidává také diagramy svícení a ukázkové fotografie. Umožní vám také nahlédnout pod pokličku následných úprav v počítači.

Díky této knize se naučíte:


pracovat s jedním bleskem,

jak funguje světlo ve fotografii,

využívat modifikátorů a budete vědět, jak ovlivní záblesk,

kombinovat přirozené a umělé světlo,

osvětlovat složité scény a objekty jediným světlem

a mnoho dalšího.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Jeden blesk! Skvělé fotografie pomocí jediného světla