Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla

Kód: 7349233

Úplný název:

Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla (Lechter Sharon L., Reid Greg S.):

Autor a popis:

Lechter Sharon L., Reid Greg S.,, Pragma, 240 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tato pozoruhodná alegorie vypráví fascinující příběh, předkládá klíčové principy převratného bestselleru Napoleona Hilla Myšlením k bohatství a nabízí rady a návody, které vám pomohou dosáhnout v životě úspěchu. Zatímco sledujete proměnu mladého podnikatele, který prochází sérií setkání s dnešními předními obchodními vůdci a inspirujícími osobnostmi, dostane se vám povzbuzení a motivace k tomu, abyste věřili sami sobě, objevili svou Osobní rovnici úspěchu a nikdy se nevzdali. Máte jeden metr od zlata!
V knize Sharon L. Lechter a Greg S. Reid sepsali pozoruhodnou alegorii se silným poselstvím, jež rezonuje zejména v době ekonomického poklesu; nikdy se nevzdávejte, možná máte jeden metr od zlata - ten největší úspěch vašeho života. Nejenže vás tato kniha inspiruje k tomu, abyste věřili v sebe sama, ale nabídne vám i nedocenitelnou rovnici osobního úspěchu vycházející z rad předních podnikatelů. V knize naleznete i praktický instruktážní program, který vám pomůže najít svou vlastní cestu k úspěchu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jeden metr od zlata ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla