Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň

Kód: 2475862

Úplný název:

Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň (Schöps Martina): Varte sobe a vašim pejskum zároven

Autor a popis:

Schöps Martina, Grada, 88 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
76 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Kuchařka je koncipována tak, aby se uvedené recepty hodily pro všechny členy vaší domácnosti, přičemž základní recept je určen jak pro člověka, tak pro psa, až poté v určité fázi přípravy dojde k jeho rozdělení a patřičnému doladění, jež odpovídá chuti a nárokům dotyčného jedlíka, pro člověka je například doplněn pikantními přísadami, které pes nesmí.
Všechny uvedené recepty byly otestovány u dvounohých i čtyřnohých strávníků a poskytují skvělou alternativu k běžnému psímu jídelníčku složenému obvykle z průmyslově vyráběného krmiva plného přídatných látek, které psům způsobují zažívací a jiné potíže. Autorka knihy pracuje v potravinářství a zároveň má více než dvacetileté zkušenosti s chovem psů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Jedna miska, jeden talíř - Vařte sobě a vašim pejskům zároveň