Jělěňovití + CD

Kód: 8628361

Úplný název:

Jělěňovití + CD (Nikl Petr):

Autor a popis:

Nikl Petr, Meander, 52 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
274 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Představovat Petra Nikla, hravého všestranného umělce, nositele četných výtvarných, hudebních, divadelních i literárních ocenění, nejnověji Knihy roku v Magnesii Liteře, by nebylo ničím jiným než nošením dříví do lesa... kdyby právě po lese nepobíhali fantaskní parohatí i rohatí tvorové z jeho známých mezzotint.
Nová kniha lesní lyriky Jělěňovití, atlas pozoruhodných bytostí obklopených snovou noční atmosférou tajůplného lesa, je souborem básní (písňových textů) a drobných próz. Doprovázejí jej starší ilustrace jělěňovitých, vytvořené hlubotiskovou technikou mezzotinty s měkkými světelnými přechody, i drobné lineární kresbičky, groteskně ilustrující, jak píší jeleni.
Vůbec poprvé je kniha doplněna i hudebním CD s nezaměnitelným autorským přednesem (zpěvem, hrou, zvuky i pazvuky) osmnácti písní Petra Nikla složených na texty z knihy. Tento komplet čtenářům a posluchačům zcela jistě přinese neobyčejný zážitek. Kniha Jělěňovití navazující na předešlé Lingvistické pohádky a Záhádky je určena dětem i dospělým od pěti let, zvláště pak těm, kteří si libují v absurdních, hravých a fantazijních obrazech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jělěňovití + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jělěňovití + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jělěňovití + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jělěňovití + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jělěňovití + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež