Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném

Kód: 7500164

Úplný název:

Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném (Buckleyová Sarah J.): Lékarský pruvodce prirozeným porodem a rozhodováním v raném rodicovství

Autor a popis:

Buckleyová Sarah J., Maitrea, 464 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
334 Kč (485 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ve vědění je síla a schopnost rodit je moc. Doktorka Sarah J. Buckleyová, mezinárodně uznávaná odbornice na porody, dává prostřednictvím této přelomové sbírky esejů nastávajícím rodičům mocný nástroj v podobě osvíceného průzkumu, co o porodu a péči o novorozence říkají staré moudrosti i současný lékařský výzkum. Čtenáři získají hluboké porozumění fyziologickým procesům, které provázejí normální porod, jejž autorka nazývá „nenarušovaným porodem“, a pochopí, o co přijdou, pokud se porodní proces zredukuje na lékařský zákrok. První část knihy poskytuje detailní analýzu medikalizace v těhotenství a při rozhodování během porodu (včetně ultrazvuku, epidurální anestezie, vyvolání porodu a císařského řezu) a nabízí jemnější alternativy (včetně nemedikalizovaného porodu, domácího porodu a absence aktivní lékařské asistence během třetí doby porodní). Tato část je prokládána příběhy z autorčiných těhotenství a porodu jejích čtyř dětí, které se všechny narodily doma. Druhá část knihy prozkoumává vědecké poznatky o poutu mezi rodičem a dítětem, kojení a spánku dítěte a zároveň podporuje čtenáře, aby při svých prvních rozhodnutí v nové rodičovské roli byli všímaví a naslouchali. Kniha Jemný porod, jemné mateřství stojí na pečlivém výzkumu, je prodchnuta hlubokou lidskostí a napsána kultivovaným jazykem. Pomáhá přemýšlivým matkám a otcům nabýt vědomosti a získat důvěru v sebe samé, své děti a velkolepý tanec rození a vychovávání dětí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Jemný porod, jemné mateřství - Lékařský průvodce přirozeným porodem a rozhodováním v raném