Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti

Kód: 7500086

Úplný název:

Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti (kol.): Kraniosakrální terapie pro kojence a malé deti

Autor a popis:

Peirsmanovi Etienne a Neeto, Maitrea, 118 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Když se malé děti necítí dobře, když křičí, trpí kolikou nebo záchvaty úzkosti, kraniosakrální terapie dokáže jejich potíže zmírnit nebo je zcela uzdravit. Tato kniha seznámí čtenáře se zásadami šetrné tělesné péče o kojence a malé děti a ukáže, jak může terapeut dítěti citlivě pomáhat při překonávání fyzických i psychických obtíží. Kraniosakrální terapie přispívá k budování pocitu důvěry a bezpečí a pomáhá vyrovnat se i s následky komplikovaného porodu. Harmonizuje centrální nervový systém dítěte, posiluje jeho organismus a umožňuje dítěti plně rozvinout vlastní životní energii. Etienne Peirsman studoval biologii, je obeznámen s řadou fyzioterapeutických postupů a již patnáct let působí jako kraniosakrální terapeut. Zároveň vede kurzy pro rodiče a provozuje vlastní praxi v Belgii. Neeto Peirsmanová je fotografka a kromě toho působí v poradenství pro matky a novorozence.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jemným dotykem - Kraniosakrální terapie pro kojence a malé děti