Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk

Kód: 8689940

Úplný název:

Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 288 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
61 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Zcela přepracovaný, rozšířený (na úctyhodných 288 stran) průvodce nejvyšším moravským pohořím. Horské túry v oblasti Hrubého Jeseníku - Šerák, Červenohorské sedlo, Švýcárna, Praděd, Ovčárna, Petrovy kameny - nejkrásnější hřebenovka. Soška slůněte na Králickém Sněžníku se stala symbolem pohoří, svoji dlouhou pouť zde začíná řeka Morava. V podhůří navštívíme renesanční zámky (např. sídlo Žerotínů Velké Losiny) a cenné kostely (dřevěné v Maršíkově a Žárové), z lidové architektury obdivujeme zděné statky jesenického typu. Dochovaly se zde objekty pohraničního opevnění z let 1935-38, některé přístupné veřejnosti. Bránou do Jeseníků je Šumperk, v 17. století neblaze proslulý čarodějnickými procesy, dnes moderní živé město. Lokalita ideální pro pěší turisty, cyklisty, lyžaře (četné sjezdařské areály - viz poukázky v připojené brožurce).

Z hlediska vstupenek a poukázek rekordní průvodce se 44 vstupenkami a poukázkami, platnými až do konce r. 2011! Permanentky do lyžařských areálů, na adrenalinové atrakce, vstupenky do muzeí, na rozhledny, exkurze na "div Česka" - přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně i do proslulého pivovaru Holba.

Vymezení oblasti: Buková hora - vrch Lázek - Zábřeh - vrch Bradlo - Rabštejn - hlavní jesenický hřeben od Skřítku po Ramzovou - státní hranice s Polskem - Mladkovské sedlo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Jeseníky - Šumpersko a Králický Sněžník 9. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázk