Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce

Kód: 9033209

Úplný název:

Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce (Nosková Věra):

Autor a popis:

Nosková Věra, Věra Nosková, 160 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

„S mužem si vybíráme život, jaký povedeme,“ říká si Katka v novele Ještě se uvidí, než dospěje k překvapivému rozhodnutí o své další budoucnosti. A téma jedné ženy mezi dvěma muži spojuje titulní novelu se dvěma povídkami v úvodu. V povídce Zdržení na zpáteční cestě je koketní rozhodování mezi dvěma muži přerušeno brutální pitkou ve venkovské hospodě. Příběh Pustit žilou sleduje proměnlivé vztahy a lásky závislé na du-chovních potřebách stejně jako na stavu bankovního konta. Novela Ještě se uvidí vypráví příběh silné lásky mezi obětavou kráskou a mladým mužem prahnoucím po víře, rozkrý-vá ale také studený vnitřní svět makléře-psychopata a dalších antihrdinů našich časů, kteří se radují z „místa nahoře“.
Věra Nosková se tentokrát věnuje pestré české přítomnosti, a tak knihu zalidňují prag-matický biotronik i komunální politik, úřednice na pražském magistrátu i zdravotní sest-ra z Písku, realitní šejdíř-makléř a bývalý harekrišňák, filosofující starci, tvrdě kalkulují-cí zlatokopka… Hrdinové tří příběhů ze současnosti jsou často svými protipóly, skrývají před sebou, ale neskryjí před čtenářem tajené motivace a strategie, ale i pošetilost a vnitřní zranění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Ještě se uvidí - Tři příběhy o dvou mužích a jedné krásce