Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja

Kód: 2607477

Úplný název:

Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja (Cardone Grant):

Autor a popis:

Cardone Grant, GRANT CARDONE CEE, 200 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jedinkrát, kdy by měla být použita konkurence, je, když nad ní máte převahu. Ne každý může získat prodej, vyhrát hru nebo vést na trhu. V průběhu ekonomického propadu je mnohem těžší prodat vaše produkty, udržet si svou základnu zákazníků a získat podíl na trhu. Chyby se stávají dražšími a neúspěchy skutečnou možností pro ty, kteří nemají nadvládu. Zjistíte, jak prodat své produkty, když ostatní nemohou, a získat podíl na trhu od své konkurence. Téměř všechny rady ohledně prodeje, které jste se naučili, vás dostanou na poslední místo. Přečtěte si tuto knihu a zjistěte, jak dosáhnout maximálního úspěchu v obchodování! Zjistěte, jak prodávat Dokonce i v době ekonomického poklesu, můžete jít na vrchol své kariéry a podnikání - a vrchol je tím správným místem, kde být! Pokud vám teorie „Nejste první, jste poslední“ dává prověřené nástroje k nalezení příležitostí a jednání v souladu s nimi předtím, než tak činí konkurence. Přesné strategie úspěchu vedoucí k:

• Premene neprodaného na prodané

• Maximalizaci doby vedoucí k maximalizaci prodeju

• Převrácení každého cíle v dohodu HOTOVO

• Zachování prehnaného prodejního prístupu

• A mnohem více...

Vaše audiokniha pro zvýšení prodejů Ve skutečném světě nedostane každý ocenění za svůj výkon. Buď zvítězíte nebo prohrajete. Pokud obchodujete i v době ekonomického propadu, vítězství znamená jedinou věc: být první. Stane se to vaší audioknihou pro zvýšení prodejů, zvýšení marží a vytvoření nových příležitostí bez ohledu na ekonomiku. Nechte své protivníky stěžovat si na mizerné prodejní klima! Mohou se schovávat za tyto výmluvy, protože vy ovládáte svůj trh.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jestli nejsi první, budeš poslední - Strategie prodeje za účelem ovládání vašeho trhu a ja